Informacje o firmie


Klienci i obsługa - Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych, firm oraz instytucji. Nasi klienci mogą liczyć na doradztwo oraz pomoc w wyborze lub stworzeniu indywidualnego wzoru, ponadto zlecenia wykonujemy kompleksowo z transportem i montażem. Osoby zainteresowane mogą odwiedzać firmę przez cały tydzień, od rana do zmierzchu. Oferujemy także nieodpłatny dojazd konsultanta do klienta.

Zakład produkcyjny - Znajdująca się w miejscowości Trzciana około 10 kilometrów na zachód od Rzeszowa hala, wyposażona zarówno w nowoczesny jak i klasyczny sprzęt, pozwala na tworzenie rozmaitych, również nietypowych i wielkogabarytowych konstrukcji. W naszej firmie powstają balustrady i bramy o szerokości nawet kilkunastu metrów.

Produkcja - Przy każdej konstrukcji pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Szczególną uwagę przykładamy do tego aby wszystko było nie poklejone, a solidnie pospawane oraz idealnie dopasowane. Zabezpieczenia antykorozyjne jakie oferujemy to malowanie ręczne, natryskowe lub proszkowe oraz szczególnie polecane przez naszą firmę cynkowanie ogniowe zanurzeniowe, o wiele skuteczniejsze niż oferowane w wielu konkurencyjnych firmach cynkowanie galwaniczne.

Terminy i ceny - Godziny pracy zakładu dostosowujemy do zamówień, co pozwala nam błyskawicznie realizować zlecenia. Czyni to naszą firmę ratunkiem w przypadku, gdy potrzeba czegoś "na już". Do wyceny podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę rzeczywisty koszt materiałów i pracy, dzięki czemu ustalamy idealną dla klienta cenę. Nie daj się oszukać firmom, które przy wycenie opierają się o średnie ceny w regionie, a stosują najtańsze materiały! U nas dokładnie wiesz za co płacisz.